Szkolenie EEG i QEEG I stopnia – szkolenie adresowane jest do neuroterapeutów, którzy w ramach swojej działalności współpracują z ośrodkami diagnostyki elektroencefalograficznej oraz dla tych, którzy zamierzają w przyszłości rozpocząć samodzielną diagnostykę QEEG. W ramach szkolenia uczestnicy nabywają takich umiejętności, jak: umiejętność interpretacji map QEEG, umiejętność wstępnej interpretacji grafoelementów EEG, umiejętność interpretacji opisu badania. Dodatkowo osoby szkolące się uczestniczą w wykonaniu badania EEG/QEEG.

Program szkolenia: Szkolenie QEEG I stopnia

Cena szkolenia: 1200 zł

 

Szkolenie EEG i QEEG II stopnia – szkolenie adresowane jest do neuroterapeutów, lekarzy, elektroencefalografistów, którzy rozpoczynają wykonywanie diagnostyki elektroencefalograficznej lub już ją wykonując chcą pogłębić swoją wiedzę. W ramach szkolenia uczestnicy nabywają umiejętności wykonywania badań EEG/QEEG, wykonywania opisu badania, właściwej interpretacji grafoelementów EEG oraz map QEEG.

Program i cena szkolenia: ustalana indywidualnie

 

Szkolenie EEG-biofeedback I stopnia – szkolenie adresowane do wszystkich tych, którzy chcą zajmować się neurofeedbackiem, a także tych, którzy już go wykonując są niezadowoleni z rezultatów. Szkolenie oparte jest na autorskim programie dra Pawła Borkowskiego. Jego uczestnicy, dzięki licznym zajęciom praktycznym, nabywają umiejętności prowadzenia skutecznych treningów EEG-biofeedback. A dzięki  poznaniu elektroencefalograficznych podstawy zasadności prowadzenia neuroterapii, prowadzą treningi w sposób świadomy, nie kopiując mało skutecznych gotowych protokołów.

Program szkolenia: Szkolenie EEG-biofeedback I stopnia 40 godzin

Cena szkolenia: 1200 zł